“Kardeşlik Turnuvası” şampiyonu belli oldu

“Kardeşlik Turnuvası” şampiyonu belli oldu

Şanlıurfa’da düzenlenen ve yapılan final karşılaşmasıyla son bulan “Kardeşlik Turnuvası” futbol karşılaşmalarında şampiyon olan takımın ödülünü HÜDA PAR milletvekili aday adayı Lokman Yalçın takdim etti.

HÜDA PAR Şanlıurfa Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından düzenlenen “Kardeşlik Turnuvası” sona erdi.

Final maçının ardından şampiyon olan takımın madalyalarını ise HÜDA PAR Şanlıurfa milletvekili aday adayı Lokman Yalçın taktim etti.

Nisan ayında 22 takımla başlatılan futbol turnuvasının finali oynandı. Finalde, müsabakalara isimlerini ‘Uşaklı Spor’ olarak kaydeden takım, birinciliği elde ederek, turnuvanın şampiyonu oldu.

Şampiyonluğu elde eden Uşaklı Spora madalyalarını milletvekili aday adayı Lokman Yalçın, taktim ederek, turnuvada göstermiş oldukları başarıdan dolayı kendilerini tebrik etti.

Turnuva ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Yalçın, beden ve ruh sağlığı açısından gençlerin, spor ve benzeri etkinliklere teşvik edilmesi gerektiğinin altını çizdi.

Yalçın, “Turnuvayı düzenleyen Gençlik Kollarımızı ve katılım sağlayan tüm takımları tebrik ediyorum. Gençlerin, vakitlerini boş şeylerle geçirmesi yerine bunun gibi aktivitelerle geçirmesi hem ruhen hem de bedenen önemlidir. Ruhun sağlıklı olabilmesi için, bedenin sağlıklı olması gerekiyor. Gençlerimize bu ve benzeri etkinliklere teşvik etmeli, kötü alışkanlıklardan korumalıyız.” dedi. (İLKHA)
Önceki Hastaneden oruç tutanlar için örnek uygulama
Sonraki Viranşehir'de Ramazan ayı istişare toplantısı düzenlendi

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.